روزگار من

عطش سینه سوختگان را

جز آب دیده

آبی دیدنی نیست!

/ 6 نظر / 28 بازدید
شعر زلال

سال نو مبارک باد زلال های عاشقانه یا عاشقانه های زلال سلام بر شما همراه بزرگوار و با احساس عرصه ی ادب و هنر خدای ناظر را بسیار سپاسگزاریم که مهلتی مقرر فرمود تا دوباره از کلام گهربارتان بنوشیم و لذت ببریم. با شش زلال از شش زلالسرا ( گیتا تاجبخش،کامران آوخ کیسمی،مهدی یوسفی نژاد،سهراب آقایی،سید مصطفی سائس،مرضیه خدیر) به روز و منتظر چشیدن نظراتیم. قلمتان به روی چشم. www.sherezolal100.blogfa.com خواهشمندم در صورت تمایل بر تبادل لینک خبر فرمایید.

فیروزه محمدی

سلام اشعارتون آیا هایکو است؟ زود تمام میشوند چرا؟باز هم سلیقه شما شرط است.

فیروزه محمدی

سلام اشعارتون آیا هایکو است؟ زود تمام میشوند چرا؟باز هم سلیقه شما شرط است.

بهار چابوک

وقتی حاشیه ها ، زندگی را نشخوار میکنند ، تمام واژه هایم را با یاد تو افطار میکنم!

فیروزه محمدی

سلام دوست خوب و ومنتقد دانا ممنون که نظرتون را درباره ترانه های این حقیر نوشتید به شما درست می فرمایید. من هم نظرم اینست که هر نوشته ای از جانب نویسنده ویا سروده ای از جانب سراینده میبایست عمیق باشد وسطحی نباشد لیکن این حداقل برای من گذشت زمان را می طلبد و تجربه هایی که با ید بدست بیاورم.ضمنا بابت پیامهای زیبایتایتان (اسها)نیز متشکرم. باز هم خوشحال میشوم اگر نوشته های مرا نقد بفرمایید استفاده میکنم.

فیروزه

سلام خوبید از اینکه به وبلاگ مکن سر میزنید ممنونم.ببخشید من کمتر میام .ولی همه شعراتون را تابحال خوندم .اکثر اوقات نظر نگذاشتم. شاید دزدکی سر میزدم.ببخشید! موفق باشید همیشه